کاربرد اسانس ها

تاریخ انتشار : 2023/09/15

در اینجا برخی از موارد کاربرد اسانس ها را آورده ایم تا بتوانید طبق نیاز خود اسانس مورد نظرتان را انتخاب و خرید نمایید.

اسانس های مایع و استعدادهای طبیعی با پتانسیل شفابخش، طیف گسترده‌ای از کاربردهای ممکن را دارند. در محصولات بهداشت دهان و دندان و داروهای گیاهی از روغن های طبیعی به دلیل تازگی و خواص درمانی استفاده می شود. در بخش سلامتی، آنها نقش برجسته ای در رفاه دارند. در صنعت آرایشی و بهداشتی جایگزین افزودنی های مصنوعی می شوند. علاوه بر این، آنها همیشه به عنوان اجزای اصلی طعم ها و عطرها ضروری بوده اند. ما همچنین تقاضای فزاینده ای برای اسانس ها در صنعت خوراک دام داریم.

کاربرد اسانس ها

کاربرد اسانس ها

 کاربرد اسانس در رایحه درمانی

همه افراد قدرت روغن‌های ضروری را تجربه کرده‌اند، حتی اگر ناخواسته باشند. پرتقال نشاط آور، اسطوخودوس آرام بخش یا نعناع طراوت بخش حواس و ذهن ما را تحریک می کند. این روغن ها برای محافظت در برابر بیماری ها و آفات و همچنین برای تشویق تکثیر توسط گیاهان تولید می شوند. آنها برای ما انسان ها نیز ارزشمند هستند و از سپیده دم از آنها استفاده کرده ایم. حتی اووید فیلسوف رومی و هیلدگارد از بینگن، صومعه بندیکتین قرون وسطایی از روغن‌های ضروری برای مراقبت و سلامتی استفاده می‌کردند. در رایحه درمانی، اسانس های خالص یا ترکیبی از آنها به عنوان عطرهای اتاق، برای استنشاق، برای ماساژ و یا حتی برای هضم استفاده می شود.

داروسازی

طبیعت به عنوان داروخانه: قرن هاست که خواص درمانی اسانس ها شناخته شده است. مواد فعال طبیعی موجود در روغن‌های ضروری ما هنوز هم امروزه برای انواع داروها استفاده می‌شوند. روغن نعناع، روغن اکالیپتوس و روغن آویشن به دلیل اثرات خلط آور، اغلب برای درمان مشکلات تنفسی فوقانی استفاده می شود. روغن نعناع و رازیانه در کاهش مشکلات گوارشی و مشکلات گوارشی موثر بوده است. و قدرت ضد التهابی روغن میخک به تسکین درد به ویژه در ناحیه دهان و گلو کمک می کند.

بهداشت دهان

مراقبت و تازگی: تقریباً هر خمیردندان و هر دهانشویه حاوی روغن های ضروری است. طبیعت به وفور گیاهانی مانند نعناع، نعناع، نعناع، اکالیپتوس و بادیان را فراهم می کند. سورن شیمی کیفیت های منحصر به فردی را از روغن های خام ایجاد می کند که به عنوان پایه ای برای طعم های مراقبت از دهان با تازگی طبیعی عمل می کند. با استفاده از فناوری کاربردی پیشرفته، طعم ها را آزمایش و ارزیابی می کنیم و تجزیه و تحلیل های حسی گسترده ای را در دستور العمل های پایه ویژه مشتری انجام می دهیم.

دارو و سلامتی

مرهم برای روح: افزودنی های درمانی یا آرامش بخش حمام، تزریق سونا، ماساژ و روغن های معطر – روغن های ضروری در بسیاری از محصولات سلامتی استفاده می شود. خواص مفید آنها بدن، ذهن و روح را ناز می کند. به عنوان مثال، روغن‌های مرکبات و نعناع تازه باعث ایجاد آرامش در سونا یا حمام بخار می‌شوند. اثر تقویت‌کننده و کاهش استرس روغن‌های گل و چوب عمدتاً در مناطق رایحه‌درمانی و سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسانس ها همچنین با پخش کننده های نی و شمع های معطر استفاده می شوند. با ترکیبات آماده برای استفاده یا اسانس های غلیظ ، می توانیم به طور مداوم راه حل های درجه یک را برای موفقیت مداوم و پایدار بازار سلامتی به مشتریان ارائه دهیم.

کاربرد اسانس در طعم و عطر

بهترین عطرها و طعم های طبیعت: آنها به عنوان اجزای سازنده روغن های عطر استفاده می شوند، به لوسیون بدن خاصیت متمایز آن می بخشند و تجربه های طعم منحصر به فردی را ارائه می دهند. چه برای طعم تازه در آدامس نعناع فلفلی باشد و چه نت ترنج تند در چای ارل گری، بسیاری از محصولات تا زمانی که با روغن های ضروری تقویت نشده باشند، پرفروش نمی شوند. اسانس ها همیشه برای توسعه طعم ها و رایحه های گویا استفاده شده اند. در لوازم آرایشی نزدیک به طبیعت یا طبیعی، آنها جایگزین مواد معطر مصنوعی می شوند. ما اجزای عطر و طعم سفارشی را برای مشتریان خود تامین می کنیم و از تجربه چندین دهه خود در پردازش اسانس ها استفاده می کنیم.

خوراک

خبر خوب برای حیوانات: آنچه برای مردم خوب است اغلب برای حیوانات نیز خوب است. به دلیل خواص دارویی سنتی، اسانس هایی مانند روغن پونه کوهی، روغن نعناع، روغن رازیانه، روغن اکالیپتوس و روغن بادیان ستاره ای به طور فزاینده ای به عنوان طعم دهنده به مخلوط خوراک دام اضافه می شوند. آنها طعم خوراک را بهبود می بخشند، اشتها را تحریک می کنند، عوامل استرس مرتبط با هضم را کاهش می دهند و به طور کلی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند. با گواهینامه GMP+ برای تولید پیش مخلوط ها و افزودنی ها، ما بالاترین درجه کیفیت و ایمنی را به مشتریان خود تضمین می کنیم.

شرکت سورن شیمی اسانس ها شوینده، آرایشی بهداشتی و صنعتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا رایحه دلخواه خود را خلق کنند. ما در اینجا برخی از موارد کاربرد اسانس را شرح دادیم تا بهتر با سطح بندی اسانس ها آشنا شوید.