درباره ما

درباره سورن شیمی با همت همکاران متخصص و مهندسین صنعت شیمی پا به عرصه بازار مواد اولیه صنایع گذاشت. ما با آشنایی از مشکلات موجود در صنعت ایران بر آن آمدیم که فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع مواد اولیه صنایع از جمله مواد اولیه شوینده، مواد اولیه غذایی، مواد اولیه دارویی، مواد اولیه آرایشی بهداشتی، مواد اولیه کشاورزی، مواد اولیه تصفیه آب، مواد اولیه حفاری، حلال ها و مواد شیمیایی صنعتی و همچنین در بخش اسانس گسترده نماییم. حال طبق نیاز مشتریان و درخواست سفارش محصولات مورد نیاز شما همکاران را آنالیز کرده و ثبت سفارش می کنیم تا با بهترین کیفیت محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ما مفتخریم که با نام تجاری سنا تجارت سورن به شماره ثبت ۵۹۸۴۱ در خدمت شما باشیم.

شرکت سورن شیمی با دارا بودن کادری مجرب و متخصص قادر به تامین مواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع از بازارهای بین المللی می باشد و شما عزیزان را در این زمینه یاری می نماید. درباره سورن شیمی، رمز موفقیت شرکت های بزرگ رضایت مشتریان شرکت است و امیدواریم همانگونه که تا به امروز با سعی همکاران متخصص رضایت مشتریان خود را جلب نموده ایم بر این اصل استوار بمانیم و بیش از پیش رضایت شما را بدست آوریم.

سورن شیمی واردکننده، صادرکننده و فروشنده اسانس، مواد اولیه شیمیایی، شوینده، دارویی، غذایی و….

درباره سورن شیمی، خدمات ما به تولیدکنندگان و محققان عزیز کشور :

  • بازاریابی و فروش
  • صادرات
  • تجاری سازی تحقیقات و همکاری پژوهشی

لذا از کلیه تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی، غذایی، کشاورزی و…. دعوت به همکاری می نماییم،که با تماس و مشاوره گرفتن از همکاران متخصص ما در زمینه صادرات محصولات خود به کشورهای متقاضی وبازاریابی و فروش مواد اولیه تولیدی خود در بازار داخل کشور بهره مند گردید.

دفتر مرکزی ما در شهر مشهد مقدس می باشد که با توجه به اهمیت منطقه ای در بحث تجارت با کشورهای همسایه حائز اهمیت می باشد. محصولات شرکت به صورت مداوم در انبارهای معتبر نگهداری می شود.

تضمین کیفیت       قیمت رقابتی       بسته بندی اصولی       سفارش آنلاین

برخی از محصولات و مواردی که میتوانید در سایت ما ثبت سفارش کنید و اطلاعات بیشتری درباره سورن شیمی بدست آورید:

اسانس
مواد اولیه صنایع شوینده
مواد اولیه صنایع غذایی
مواد اولیه صنایع دارویی
مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی
مواد اولیه صنایع کشاورزی
حلال ها و مواد شیمیایی صنعتی
مواد اولیه صنایع تصفیه آب
مواد اولیه صنایع حفاری