درخواست نمونه رایگان

تاریخ انتشار : 2023/02/21
درخواست نمونه رایگان با توجه به مثل «گهواره تا گور» برای جلوگیری استفاده از یک ماده شیمیایی ناخواسته در کارخانه که منجر به تخریب یا خطر بزرگ می شود، اشاره دارد. یک ماده شیمیایی می تواند یک آلاینده، ماده اولیه، واکنش دهنده، واسطه، محصول جانبی یا محصول باشد.

درخواست نمونه رایگان

شرکت سورن شیمی جهت سهولت در امر خرید مواده اولیه مورد نیاز مشتریان، ارسال نمونه رایگان به سراسر نقاط ایران را دارد.

مشتریان و همراهان گرامی شما می توانید به دو روش زیر اقدام به درخواست ارسال نمونه نمایید:

  1. با ارسال درخواست نمونه در سایت سورن شیمی اقدام به ثبت سفارش نمونه نمایید.
  2. از طریق پیام رسان های شرکت می توانید با همکاران فروش ما در ارتباط باشید و نمونه درخواستی خود را سفارش دهید.
شرکت سورن شیمی با بروزرسانی انبارهای خود، از لحاظ کیفیت مواد اولیه تضمین می دهد. شما می توانید بعد از دریافت نمونه و تست در محصول نهایی، با خیالی آسوده نسبت به خرید مواد اولیه مورد نیاز خود اقدام نمایید.
قیمت مواد اولیه در سورن شیمی طبق کیفیت و با ارائه آنالیز به مشتری دست اول می باشد و تمام سعی خود را بر آن داریم تا فروش مواد اولیه خود را از درب کارخانه و یا کاهای وارداتی تاریخ دار و بروز انجام دهیم.

مواد اولیه چیست؟

مواد اولیه موادی هستند که در تولید یا ساخت اولیه کالاهای تمام شده یا محصولات نهایی استفاده می شوند. مواد خام کالاهایی هستند که در بورس کالای ایران و جهان خرید و فروش می شوند. بنگاه های اقتصادی به خرید و فروش مواد اولیه در بازار فاکتور می پردازند زیرا مواد اولیه از عوامل تولید هستند.

آشنایی با مواد اولیه

مواد اولیه در بسیاری از محصولات استفاده می شود و می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. مواد اولیه کالاهای ورودی یا موجودی هستند که یک شرکت برای تولید محصولات خود به آن نیاز دارد. به عنوان مثال، اسید سولفونیک که برای تولید صنایع شوینده استفاده می شود، ماده خامی برای یک کارخانه شوینده خواهد بود. برای شرکت های تولیدی، موجودی مواد اولیه نیازمند بودجه بندی دقیق و چارچوب خاصی برای حسابداری در ترازنامه و صورت سود و زیان است.

مواد خام اغلب مربوط به منابع طبیعی است. به همین دلیل، شرکت های تولیدی ممکن است با توجه به در دسترس بودن مواد خام، در اختیار طبیعت مادر باشند.

حسابداری مواد اولیه

شرکت های تولیدی گام های ویژه ای را برای محاسبه موجودی مواد اولیه برمی دارند. این شامل سه طبقه بندی موجودی متمایز در ترازنامه آنها در مقایسه با یک طبقه بندی موجودی برای غیر تولیدکنندگان است. بخش دارایی‌های جاری ترازنامه نشان‌دهنده دارایی‌هایی است که احتمالاً در کمتر از یک سال مصرف می‌شوند و شامل:

موجودی مواد اولیه
کار در حال انجام
کالاهای تمام شده

تمام موجودی ها، از جمله موجودی مواد خام، باید به بهای تمام شده آن ارزیابی شود. این بدان معنی است که ارزش آن شامل حمل و نقل، ذخیره سازی و آماده سازی است. ورودی های روزانه معمولی در سیستم حسابداری تعهدی برای خریدهای اولیه موجودی مواد خام شامل اعتبار به وجه نقد و بدهکار به موجودی است. بدهکار موجودی، دارایی‌های جاری را افزایش می‌دهد و اعتباردهی وجه نقد، دارایی‌های نقدی را به میزان موجودی کاهش می‌دهد.

هنگامی که یک شرکت از موجودی مواد اولیه در تولید استفاده می کند، آنها را از موجودی مواد اولیه به موجودی در حال انجام انتقال می دهد. هنگامی که یک شرکت اقلام در حال کار خود را تکمیل می کند، اقلام تمام شده را به موجودی کالاهای نهایی اضافه می کند و آنها را برای درخواست نمونه آماده می کند.