قیمت چیپس صابون مالزی

تاریخ انتشار : 2021/08/12

قیمت چیپس صابون مالزی با در نظر گرفتن استفاده از روغن های گیاهی مانند روغن نخل، روغن نارگیل یا روغن زیتون کمی بالاتر از چیپس صابون ایرانی که با چربی های حیوانی تولید می شود است. معمولا با استفاده از هیدروکسید سدیم، برای تشکیل یک نمک از اسیدهای چرب هستند که در صنایع شوینده کاربرد وسیعی دارند.

چیپس صابون

پودر صابون از روغن های گیاهی مانند روغن نخل، روغن نارگیل یا روغن زیتون و یا چربی های حیوانی (چربی) ساخته شده است. اینها معمولا با استفاده از هیدروکسید سدیم، برای تشکیل یک نمک از اسیدهای چرب، پودر صابون فرم بسیار ساده ای از صابون را تشکیل می دهد. تولید کنندگان قادر به خرید رشته فرنگی صابون هستند، سپس رنگدانه ها، رایحه ها و سایر اجزای تشکیل دهنده خود را برای تولید صابون خود اضافه می کنند.

هنگامی که این کار انجام شده است، صابون به شکل نهایی شکل داده می شود و با نام تجاری بسته بندی می شود. مشخصات مختلف از رشته فرنگی صابون بسته به نوع صابون تولید کننده مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال صابون توالت، صابون شستشو، صابون های شفاف، پتو، دارو، و غیره. بزرگترین منابع صابون نان مالزی و اندونزی (عمدتا از روغن نخل) است.

انواع چیپس صابون

۳ نوع شناخته شده که امروزه تولید می شوند وجود دارد. آنها محصولات پودر لباسشویی صابون، محصولات پاستیل صابون توالت و محصولات پاستیل صابون چند منظوره هستند.
۱- پودر صابون لباسشویی (LSN) برای تولید صابون استفاده می شود که هدف آن شستن لباس ها با صرفه اقتصادی بدون استفاده از ماشین های شستشو و مواد شوینده است که جایگزین گران تر هستند.
۲- پودر صابون دستشویی (TSN) برای تولید صابون توالت استفاده می شود که هدف آن حمام کردن و شستن دست است.
۳- پودر صابون چند منظوره (MSN) برای تولید صابون چند منظوره استفاده می شود که می تواند برای شستن، حمام کردن و شستن دست ها استفاده شود.

ساخت صابون

صابون در طی مراحلی به نام صابون سازی، از ترکیب یک ماده قلیایی با چربی­‌ها ساخته می­‌شود. ماده قلیایی به اسید‌های چرب واکنش نشان داده و مولکول بلندی را خلق می­‌کند.
این مولکول از طرفی هیدروفوبیک (هیدروکربن یا آب گریز) و از طرف دیگر هیدروفیلیک (کربکسیلات یا آب‌دوست) است. این ساختار مولکولی خواص پاک کنندگی صابون را ایجاد می­‌کند. روغن‌­ها و گریس طرف آب‌گریز را جذب می­‌کنند، اما طرف آب‌دوست به سوی مولکول­‌های آب سوق می­‌یابد. در کل صابون روغن را به گلبول­‌های بسیار ریزی تبدیل می­‌کند، سپس تعلیقی از روغن و آب می‌­سازد، پس از آن نیز روغن را به سادگی می‌­شود از سطوح پاک کرد.

تولید چیپس صابون

 • یک فضای کار تمیز یا پیشخوان با یک دیگ بخار یا مایکروویو.
 • همزن.
 • ظرف پیمانه.
 • صابون را ریخته و پایه ذوب کنید.
 • رایحه، رنگ یا مواد افزودنی ترجیحی.
 • کاسه‌های مقاوم در برابر حرارت.
 • ظروف و قالب برای تهیه صابون.

کلیه فرایندهای تولید صابون دارای مزایا و مضرات خود هستند.

خواص چیپس صابون

 • برای تولید قالب صابون توالت یا صابون حمام
 • برای تولید صابون لباسشویی
 • برای تولید ژل یا کرم حمام یا دوش
 • برای تولید صابون‌های شفاف

مالزی، تولید کننده چیس صابون

کشور تولید‌کننده اصلی که در آن محل صابون سازی صورت می‌گیرد مالزی هستند. صابون به صورت چیپس صابون تولید می‌شود. این چیپس‌ها در سراسر جهان حمل می‌شوند. تولید کنندگان چیپس صابون عطرها و رنگ‌های خود را اضافه می‌کنند و رشته‌های صابون را به قالب‌های نهایی و سایر اشکال فانتزی تحت فشار قرار می‌دهند.

قیمت چیپس صابون

شرکت سورن شیمی، یکی از معتبر ترین شرکت های تامین کننده چیپس صابون مالزی می باشد. این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی عرضه می کند.