نت های اسانس

تاریخ انتشار : 2023/09/19

نت های اسانس با عث تنوع عطرها می شود. تازه، تند یا میوه ای. سورن شیمی اسانس مناسب را برای هر محصول یا زمینه کاربردی ارائه و توسعه می دهد. عطرهای ما نت های هماهنگی به مواد پاک کننده، لوازم آرایشی و شمع ها می دهند. از آنجایی که دنیای عطرها بسیار پیچیده است، به خانواده عطرهای جداگانه تقسیم می شود. در ادامه مروری بر این خانواده عطرها ارائه شده است.

نت های اسانس

نت های مرکبات

نت های مرکبات

ترکیبات عطری مبتنی بر مرکبات سرشار از طراوت و خلوص درخشان هستند. اجزای اصلی آنها روغن های مرکبات یا رایحه های مرکبات هستند که به طور کلی با تمیزی مرتبط هستند. خواه لیمو، ترنج، ماندارین یا گریپ فروت: این عطرهای تازه مکمل ایده آلی برای تمام پاک کننده های خانگی و صنعتی هستند و بخشی ضروری از نت بالایی عطرهای آرایشی هستند.

نت های میوه ای

عطرهایی با نت میوه ای شفاف و معطر برای استفاده در شامپوها، نرم کننده های پارچه، پاک کننده ها و شمع ها مناسب هستند. محصولات عطری میوه ای ما دارای رایحه های متمایز سیب های آبدار، گیلاس، موز یا میوه های عجیب و غریب مانند انبه و آناناس هستند که حس تابستان را القا می کنند. آنها را می توان به طرز شگفت انگیزی با لهجه های گل، مرکبات و مشک ترکیب کرد.

نت های گل

عطرهایی با نت های اسانس گلی احساسی و وسوسه انگیز هستند. اسانس های گل می توانند نت قلبی و همچنین پایه یا نت بالایی یک عطر را تشکیل دهند. آنها را می توان به خانواده عطرهای تازه-گل، عجیب و غریب-گل، آلدهید-گل و شیرین-گل تقسیم کرد. نت های گل اغلب در صابون ها و محصولات آرایشی استفاده می شود. روغن‌های عطر از رایحه‌های گل رز، زنبق دره یا یاس تشکیل شده‌اند. دسته گل های چند گل نیز محبوب هستند، که ما دوست داریم آنها را با اجزای سبز، میوه ای، شیرین یا تازه تکمیل کنیم.

نت های چوبی

روغن های معطر زیبا که بوی چوب، پوست یا ریشه خشک شده یا تازه بریده شده دارند. نت های مجلل، خاکی و گرم شما را به یاد چوب صندل، سدر، نعناع هندی یا عطر وتیور علف استوایی می اندازد. نت های چوبی مکمل نت های بالایی قوی مانند آکوردهای مرکبات، سبز یا میوه ای هستند. عطرهای چوبی در بسیاری از عطرهای زنانه و مردانه و همچنین در ژل های دوش، پاک کننده ها و شوینده ها استفاده می شود.

نت های شیرین بالزامیک

یک آکورد شیرین با شخصیت گرم و احساسی برای عطرهای شیرین بالزامیک معمول است. وانیلین، اتیل وانیلین، هلیوتروپین و کومارین از اجزای مهم این خانواده عطری هستند، مانند مالتول. ما دوست داریم ترکیب های حاصل را با لهجه های گلی، میوه ای، سبز یا چوبی تکمیل کنیم. این عطرها برای لوازم آرایشی و شمع مناسب هستند.

نت های شرقی

ما عطرهایی با شخصیت حسی و تند طراحی می کنیم که متناسب با ایده ها و خواسته های شما باشد. در کنار شکوفه های سفید مخدر، اجزایی مانند میخک، هل، فلفل و گشنیز از مواد مهم تشکیل دهنده هستند. نعناع هندی، ریزه کاری های چوبی-بالزامیک، وانیل و نت های حیوانی این علاقه را تکمیل می کند. نت بالایی دارای لهجه های تازه و مرکباتی است. ویژگی چوب‌ها و رزین‌های حسی و همچنین شکوه و شیرینی ترکیب‌ها یادآور دنیای عرب است. نت اصلی عود، که برای استفاده در مراقبت از منزل و مراقبت شخصی محبوب است، همین اساس را دارد.

نت های گل

همانطور که در مد، همیشه روندهای جدیدی در عطر وجود دارد. خانواده عطرهای فلورینتال به ویژه در سال های اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. این رایحه سبکی رایحه های گلی را با شکوه و حس حسی نت های عطر شرقی یکی می کند. آن را با مفهوم رایحه شیرین و گلی خود که با لهجه های شرقی کمی تند و غنی ترکیب شده است متمایز می شود.

نت های گیاهی

این خانواده عطر با نت تازه، شفاف و طبیعی مشخص می شود. ما عطرهای گیاهی را از گیاهانی مانند اسطوخودوس، رزماری، گل ماگ و مریم گلی تولید می کنیم. ترکیبات گیاهی-چرمی مخصوصاً در لوازم آرایشی مردانه و همچنین در محصولات خانگی، پودرهای لباسشویی و نرم کننده های پارچه محبوبیت دارند. آنها بوی ویژه ای معطر دارند و اجزای مهمی برای خانواده فوگر هستند.

شرکت سورن شیمی در زمینه خرید و فروش اسانس، با قیمت و کیفیت عالی فعالیت دارد. شما با بو کردن عطر نت های اسانس را می توانید دریابید.