کاربرد پارافرمالدهید

تاریخ انتشار : 2024/05/06

کاربرد پارافرمالدهید عمدتاً در تولید و استفاده از علف‌کش‌ها و همچنین در تولید رزین‌های مصنوعی (مانند محصولات شاخ مصنوعی یا عاج مصنوعی) و چسب‌ها دیده می‌شود. پارافرمالدهید در صنعت داروسازی (ماده فعال در کرم های ضد بارداری) و در ضدعفونی داروخانه ها، لباس ها و ملافه ها همچنین می تواند به عنوان ضد عفونی کننده بخور و حشره کش استفاده شود.

شرکت سورن شیمی با سابقه 10 ساله در امر خرید و فروش مواد اولیه بطور گسترده شما را در خرید پارافرمالدهید با کیفیت مناسب و قیمت ارزان یاری می دهد. مفتخریم پارافرمالدهید را تحویل درب کارخانه شیراز بدون واسطه به مشتریان عرضه می نماییم.

خرید پارافرمالدهید

کاربرد پارافرمالدهید

رزین مصنوعی

پارافرمالدهید با درجه پلیمریزاسیون پایین جایگزین محلول آبی فرمالدئید صنعتی رایج، در آفت کش های سنتز، رزین مصنوعی، رنگ و ضدعفونی کننده بخور و غیره بسیاری از انواع فرمالدئید محصولات پایین دستی می شود، نه تنها می تواند مصرف انرژی کم آبی را کاهش دهد، بلکه تا حد زیادی می تواند کاهش دهد. مقدار تصفیه فاضلاب را کاهش می دهد، یک کشور سودمند و پروژه حفاظت از محیط زیست سبز مردم است.

سنتز شیمیایی

پارافرمالدهید درجه پلیمریزاسیون با پایین به دلیل اینکه ماده موثر آن بالاتر از فرمالدئید صنعتی و ذره جامد است، برای سنتز شیمیایی و سایر کاربردهای صنعتی مانند سنتز شیمیایی، دارو و غیره مفید است، به ویژه برای استفاده از فرمالدئید بی آب به عنوان سنتز مواد خام استفاده گسترده دارد.
همچنین می توان از آن به عنوان ضد عفونی کننده، قارچ کش، بخور و علف کش و همچنین در ساخت رزین و عاج مصنوعی استفاده کرد.

مواد صمغی

پارافرمالدهید را می توان به عنوان جایگزین فرمالدئید آبی برای تولید مواد اتصال رزینی استفاده کرد که معمولاً همراه با ملامین، فنل یا سایر عوامل واکنش دهنده در ساخت تخته خرده چوب، تخته فیبر با چگالی متوسط و تخته سه لا استفاده می شود.