صادرات مواد اولیه شیمیایی

تاریخ انتشار : 2020/06/10

استراتژی صادرات برای ارسال کالاها به مکان‌ها یا کشورها ی دیگر برای فروش یا معاوضه‌است. در اقتصاد، یک کالای صادره یا هر کالای خوب از یک کشور تا کشور دیگر در یک شیوه مشروع، به طور نمونه برای استفاده در صنعت جا به جا می شود.

تصمیم گرفتن برای صادرات

وقتی که یک کمپانی محصولات صادراتی را معلوم می‌کند،  عوامل دیگری را باید برای صادرات مواد اولیه شیمیایی در نظر بگیرد، از قبیل:

کمپانی چه سودی را از صادرات می‌خواهد؟

آیا هماهنگ با اهداف کمپانی های دیگر صادرات می‌کند؟

چه درخواستهایی روی صادرات از مدیریت، منابع‌کلیدی و کارمندان کمپانی، ظرفیت تولیدی و سرمایه‌گذاری خواهد بود و این درخواستها چطور پاسخ داده خواهند شد؟

آیا سودهای قابل‌انتظار از ارزش قیمتها هستند یا بهتر بود منابع کمپانی برای توسعه کار داخلی جدید به کار رود؟

دفتر بازرگانی شرکت سورن شیمی در زمینه صادرات مواد اولیه محصولات صنایع مختلف اعم از شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع شوینده، صنعت رنگ سازی ،صنایع دارویی و … به کشورهای مختلف فعال بوده است.

از جمله صادرات مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز به کشورهای همسایه ایران از جمله: افغانستان، عراق، ترکیه، گرجستان، ترکمنستان، پاکستان و …

گروه تجارت سورن شیمی با سالها تجربه، می تواند امین و همراه شما در کلیه امور زیر باشد :

  • ارایه و تنظیم اسناد تجاری و اخذ مجوز های صادرات و ثبت سفارش
  • هماهنگی حمل کالا از مبادی و اسکله های ورودی در گمرک بندرعباس و گمرک بوشهر و دبی به انبار صاحب کالا
  • پیش بینی و شناخت موانع در فعالیت های گمرکی و ترخیص کالا و اطلاع رسانی به موقع به صاحب کالا
  • برآورد هزینه دقیق و محاسبات بازرگانی برای ترخیص و امور گمرکی به استناد جدول تعرفه گمرک
  • گزارش روزانه به صاحب کالا از نحوه و مراحل تشریفات ترخیص

حمل و نقل و حمل و نقل متقابل

به لطف پیشرفت اقتصاد بازار جهانی، معاملات ترانزیتی و متقابل زیادی انجام می دهیم. ما مواد شیمیایی را بیشتر از چین، هند، مالزی و اندونزی مستقیماً به ایران یا جهان عرب می فرستیم. در مقابل، ما انواع محصولات اروپایی را به کشورهای آسیایی صادر می کنیم و نه تنها در آنجا. البته ما همیشه مواد شیمیایی تازه و مواد اولیه دارویی را از تولید کنندگان شناخته شده و دارای مجوز به مشتریان خود عرضه می کنیم.

مواد شیمیایی و در مقادیر کم غذایی و بیشتر به عنوان محموله های ترکیبی یکی از تخصصهای ما سفارشات ترکیبی است. ما تعدادی ماده شیمیایی مختلف و مواد اولیه غذایی را با هم ارسال می کنیم، که مقدار خاص آن خیلی زیاد نیست. مشتری یک “بسته” از ما دریافت می کند. این امر مزایای بسیاری را هنگام وارد کردن آن به شما می دهد. کالاهایی با ارزش بالا که می توانیم با سریعترین راه با پیک حمل کنیم. ما مشاوره مفصل و تخصص جامع حرفه ای، چه در شیمی و چه در بخش غذایی ارائه می دهیم.